BIM

BIM (ang. Building Information Modeling) to innowacyjne podejście do projektowania, realizacji inwestycji i zarządzania budynkiem. Dzięki tej technologii, możliwe jest modelowanie informacji o budynku, który pozwala osiągnąć ciągły i natychmiastowy dostęp do informacji o projekcie, jego kosztach

i harmonogramach. Proces projektowy zostaje znacząco udoskonalony poprzez parametryczne modelowanie budynków, które automatycznie koordynuje wprowadzanie zmian do projektu oraz jego dokumentacji. 

Dzięki pracy na jednym modelu, przedsiębiorstwa zaangażowane w projektowanie, budowanie i zarządzanie budynkiem mogą znacząco zwiększyć swoją efektywność i zredukować liczbę błędów powstających w całym procesie tworzenia dokumentacji. Cyfrowe dane projektowe w połączeniu z innowacyjną technologią parametrycznego modelowania informacji dają znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi metodami projektowania i budowania. BIM wykorzystywany jest do podejmowania decyzji projektowych, opracowania spójnej dokumentacji budowlanej oraz analiz zyskowności i szacowania kosztów inwestycji, a docelowo także do zarządzania obiektem.

 Karola Goduli 36,41-703 Ruda Śląska

AndProjekt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now